تهران - شهرستان بهارستان (جاده ساوه) شهر گلستان ،جنب شهرداری گلستان
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

هر آنچه که پیرامون چاپ در ذهن دارید با ما در میان بگذارید . ما برای همه آنها بهترین پیشنهاد را داریم.

چاپ تا عرض 5 متر بر روی فلکس و بنر ، چاپ اکوسالونت با کیفیت خیره کننده

 
فروش محصولات لایه باز
تم بنر تولد لیندا
5,000 تومان
اطلاع به دوستان

بنر تولد طرح لیندا09 

در این طرح بنر از یک زمینه طلایی در قسمت بالا استفاده شده است که ستاره های محو در آن دیده می شود در قسمت پایین این طرح که با یک خط افقی از هم جدا شده اند از یک زمینه به شکل طرح چوب استفاده شده است که دارای خطوط عمودی می باشد استفاده شده است در وسط این طرح از یک فریم گرد طلایی نیز استفاده شده است که در دو طرف این فریم طلایی رنگ از دو خانم در حال رقص طلایی به صورت قرینه استفاده شده است که زیبایی این را چندین برابر کرده است در داخل این فرم گرد از یک زمینه طوسی استفاده شده است که در قسمت بالای این فریم از نوشته هپی برس دی و در پایین آن شما می توانید نام خود یا عزیزانتان را در آن جاگزاری نمایید .

سایر توضیحات درباره بنرتولد لیندا  09

این طرح بنر تولد به صورت لاکچری می باشد و مناسب برای دختر ها و پسرهایی که علاقه به طرح های لاکچری دارند مناسب است در انتهای این فریم زیبا خوش آمد گویی به مهمانها نوشته شده است و در پایین این خوش آمد گویی شما می توانید تاریخ جشن تولدتان را در آن جاگزاری نمایید در داخل این طرح زیبا از دایره های محو و ستاره و اکلیل های محو استفاده شده است که در هنگام چاپ جلوه زیبایی به این طرح داده است.

سایز وفرمت بنر تولد لیندا09

اندازه این بنر 30 سانت در 30سانت است  با ریزولیشن 300  که این اندازه به شما این امکان را می دهند که تا هر اندازه که دوست دارید این طرح را بزرگ نماید بدون آنکه کیفت این طرح عوض شود فرمت این طرح سی ام وای کی می باشد که این فرمت نیز به شما این امکان را می دهند که بدون هیچگونه تغییر رنگی شما می توانید این طرح را چاپ نمایید و استفاده نمایید.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دکمه تماس تلگرام

طرح بنر تولد بالرین لیندا 09

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید

چاپ فلکـس و بنر

عرض 5 متــــر

اگر تصمیم به چاپ بنــر یا فلکس با عرض بیشتر

از3/2  متر دارید حتما با ما مشورت کنید

09127069936 شیرزاد

لیست قیمت محصولات