تهران - شهرستان بهارستان (جاده ساوه) شهر گلستان ،جنب شهرداری گلستان
وارد شوید
x
یا
x
ثبت
x

یا

هر آنچه که پیرامون چاپ در ذهن دارید با ما در میان بگذارید . ما برای همه آنها بهترین پیشنهاد را داریم.

چاپ تا عرض 5 متر بر روی فلکس و بنر ، چاپ اکوسالونت با کیفیت خیره کننده

 
فروش محصولات لایه باز
طرح تولد وینگر07
5,000 تومان
اطلاع به دوستان

بنر تولد طرح وینگر07

در این طرح بنر از یک زمینه آبی و سفید استفاده شده است در در قسمت بالای طرح از یک زمینه آبی با خط های عمودی سفید و در قسمت پایین این طرح از یک زمینه آبی با توپ های سفید رنگ استفاده شده است در این طرح از یک خط طلایی به صورت افقی استفاده شده است که وسط این طرح قرار گرفته است و قسمت بالا و قسمت پایین این طرح را از هم جدا کرده است.

 

سایر توضیحات درباره بنرتولد وینگر07

در وسط این طرح از یک فریم گرد زیبا به رنگ طلایی استفاده شده است که جلوه زیبایی به این طرح داده است این طرح برگرفته از تم های موجود در بازار می باشد و آن دسته از عزیزانی که دوست دارند یک تم ست و زیبا داشته باشند می توانند از این طرح در جشن تود خود استفاده کنند این طرح مناسب برای آقا پسرها می باشد در این طرح بنر تولد وینگر از دو اسب آبی در دو طرف این فریم گرد استفاده شده است در بالای فریم از یک تاج بزرگ طلایی استفاده شده است و در داخل فریم از نوشته هپی برس دی استفاده شده ودر بالای این نوشته شما می توانید نام خود یا عزیزانتان را به راحتی جاگزاری نمایید و از این طرح در پشت یا جلوی میز تولدتان استفاده نمایید  .

سایز وفرمت بنر تولد وینگر07

اندازه این بنر 30 سانت در 30سانت است  با ریزولیشن 300  که این اندازه به شما این امکان را می دهند که تا هر اندازه که دوست دارید این طرح را بزرگ نماید بدون آنکه کیفت این طرح عوض شود فرمت این طرح سی ام وای کی می باشد که این فرمت نیز به شما این امکان را می دهند که بدون هیچگونه تغییر رنگی شما می توانید این طرح را چاپ نمایید و استفاده نمایید.

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
رتبه دهید:
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز نظری ارسال نشده است

دکمه تماس تلگرام

طرح تولد وینگر07

برای بهبود عملکرد سایت، این سایت از کوکی استفاده می کند و شما با ادامه استفاده موافقت خود را اعلام کرده اید

چاپ فلکـس و بنر

عرض 5 متــــر

اگر تصمیم به چاپ بنــر یا فلکس با عرض بیشتر

از3/2  متر دارید حتما با ما مشورت کنید

09127069936 شیرزاد

لیست قیمت محصولات