طرح لایه بازبنر تولد کودک دخترانه یونیکورن طلایی99

طرح بنر تولد کودک دخترانه یونیکورن طلایی 99

12,000 تومان
کد: 99-kids-birthday-unicourn-golden

99 طرح لایه بنر تولد دخترانه یونیکورن طلاییبنر تولد دخترانه یونیکورن طلایی 99

بنر تولدیونیکورن 99

در این طرح بنر تولد  دخترانه وپسرانه یونیکورن 99 یک طرح زیبا از اسب طلایی دوست داشتنی در یک زمینه آبی ب و یک رنگین کمان زیبا که زیبایی این طرح را چندین برابر کرده است .

در این طرح بنر تولد یونیکورن از یک عکس زیبای یونیکورن که با توجه به تم های موجود در بازار طراحی شده است دیده می شود در قسمت بالای این طرح شما عزیزان می توانید به راحتی اسم فرزند دلبندتان را جاگزاری نمایید و به هر اندازه که دوست دارید این عکس را بزرگ و در مراسم خود استفاده نمایید .

در قسمت پایین این طرح از نوشته هپی برس دی استفاده شدهاست . آن دسته از عزیزانی که به طرح یونیکورن علاقه دارند می توانند این بنر را انتخاب نمایید این طرح به دلیل آنکه رنگ شاد دارد می تواند با انواع بادکنک های رنگی استفاده می کند .

 سایزو فرمت  بنر تولد کودک دخترانه و پسرانه یونیکورن 99

سایز این بنر 20 سانت در 20 سانت است  با ریزولیشن 300  که این اندازه به شما این امکان را می دهند که تا هر اندازه که دوست دارید این بنر تولد  دخترانه وپسرانه یونیکورن 99را بزرگ نمایید.

فرمت این طرح سی ام وای کی می باشد که این فرمت نیز به شما این امکان را می دهند که بدون هیچگونه تغییر رنگی  طرح بنر تولد کودک یوینکورن طلایی 99 طرا چاپ نمایید.

.هزینه چاپ این بنر ها به صورت متر مربع می باشد که در قسمت لیست قیمت می توانید قیمت چاپ بنر را مشاهده نمایید . در ضمن استند تولد این  تم نی نی در ابعاد مختلف وجود دارد که درصورت تمایل میتوانید آن را از همین سایت خریداری نمایید.. کارت دعوت به جشن و همچنین ریسه با عکس کودک نیز قابل اجرا و طراحی می باشد.

برای سفارش چاپ  کافی است در سایت به قسمت چاپ بنر تولد رفته و سفارش خود را ثبت نمایید .

چاپ بنر و فلکس عرض 5 متر ،طرح لایه باز بنر تولد ، بنرتولد یونیکورن طلایی99 ، قیمت چاپ تم تولد کودک یونیکورن ، طرح لایه بازتولد رایگان،چاپ بنر ارزان

طرح بنر جشن دندونی/ طرح بنر تعیین جنسیتطرح بنر تولد بزرگسال /  پوستر های کاغذ دیواری/  چاپ بنر و فلکس عرض 5 متر

 

سفارش برای چاپ
برای سفارش این طرح یا خرید استند ایستاده طرح با ما تماس بگیرید تلفن ثابت 02156384322 موبایل 09127069936 شبکه های اجتماعی 09353565757

ابعاد (L x W x H)
وزن

موارد مشابه

طرح تولد یونیکورن 15

طرح تولد یونیکورن 15

12,000 تومان
افزودن به سبد
طرح تولد یونیکورن دخترانه 37

طرح تولد یونیکورن دخترانه 37

12,000 تومان
افزودن به سبد
بنر تولد کودک دخترانه یونیکورن 47

بنر تولد کودک دخترانه یونیکورن 47

12,000 تومان
افزودن به سبد