tablo elanatمرکز تخصصی چاپ فلکس و بنر عرض 5 متر

آوای گلستان تخصصی ترین مرکز چاپ فلکس و بنر عرض های بالا در اندازه های عرض 4.2 متر و عرض 5 متر میباشد . جهت استعلام قیمت کافیست با شماره تماس مستقیم 09127069936 تماس حاص فرمایید و قطعا مطلوب ترین قیمت چاپ را ما به شما ارائه خواهیم نمود.

ارائه خدمات به برند های بزرگ نشان از کیفیت وپایبندی در انجام تعهداتمان می باشد.

در تصویر مقابل مشاهده میفرمایید که چاپ فلکس عرض بالا برای برند تولید وسایل خانگی در حال چاپ می باشد . امروزه برند های بزرگ توایدات و خدمات بر این باور هستند که ابعاد بیلبورد ها و تابلو های تبلیغاتی خود را در بزرگترین سایز ممکن ایحاد کنند .از همین رو  از بزرگترین مشتریان چاپ بنر و فلکس عرض 4 متر و 5 متر هستند.در تصویر مشاهده میفرمایید که فلکس عرض 420 سانتیمتر برای برند اسنوا در حال چاپ میباشد.

قیمت چاپ بنر و علت تفاوت قیمت ها ؟

چاپ بنر به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که این عوامل عبارتند از ضخامت یا انس بنر ، کشور تولید کننده بنر ، ابعاد طرح ،  متراژی که قرار بر چاپ آن میباشد.جهت اطلاع از قیمت های چاپ فلکس و بنر آوای گلستان میتوانید از لینگ قیمت چاپ بنر و فلکس به صفحه مربوط به قیمت ها مراجعه کنید . مطمئنا در نگاه اول متوجه تفاوت فاحش این مرکز خواهید شد . اما با مطالعه بیشتر به شما این اطمینان خاطر داده خواهد شد که این تفاوت قیمت به هیچ عنوان منتج به کم کردن از کیفیت کار نمیباشد.

عوامل موثر در قیمت چاپ بنر:

ضخامت و انس بنر: بنر ها برحسب ضخامت آنها که با واحد انس سنجیده میشود در ضخامت های 7 انس تا 18 انس تولید میشوند که عمدتا شرکت های تولید کننده از 7،8،9،10،13،15،18 انس هستند. اما اغلب بنر های 8 انس و10 انس و13 انس بیشترین استفاده را دارند.

کشور تولید کننده بنر : بحث مرغوبیت بنر های تولید شده در سالهای اخیر بیشتر بین چین و کره بوده که در این زمینه بنر های کره ای از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بودند اما با نوسانات قیمت و اختلاف پبدا کردن ارزش دلار به ریال عمدتا روی به استفاده از بنر های چینی و ایرانی آوردند . متاسفانه بنر های ایرانی در شروع کار هنوز به کیفیت لازم نرسیده اند . اما در راستای حمایت از تولید داخلی در اغلب موارد میتوان از آنها به عنوان جایگزین مناسب استفاده کرد.

#

نوع کالا یا خدمات

قیمت

شــــــرح
1 فلکس عرض 3.2 متر تا 5 متر 280000 تومان فلکسuv-kala
2 فلکس کره ای عرض 3.2 متر تا 5 متر 360000 تومان فلکس   STAR
3 بنر عرض 3.2 متر تا 5 متر 180000 تومان GLP
4 بنر عرض 3.2 متر تا 5 متر 15 انس 210000 تومان 500*500  تراکم
5 بنر عرض 3.2 متر تا 5 متر 10 انس 240000 تومان بنر کره ای
6 بنر های کشسان (سقف مجازی) 245000 تومان چاپ با کیفیت اکوسالونت

مفهوم "عرض 5 متر " چیست ؟

اصولا دستگاه های چاپ لارج فورمت در بیشتر موارد از عرض به 320 سانتیمتر  یعنی 3 متر و 20 سانت محدود میباشند و بنا به همین مساله مدیا های موجود در بازار قریب به اتفاق به همین سایز محدود میباشد . بیشتر فروشندگان مدیای خام ، بنر و فلکس را تا ابعاد عرض 3/2 متر و طول 50 متر در انبار دارند. یقینا متوجه شده اید که این دستگاه ها از یک بعد محدود به عرض و در راستای طول محدود به 50 متر و یا 100 متر هستند . و درصورتی که یک تابلو و یا کار از هر دو طرف بیشتر از 3/2 متر باشد امکان چاپ با این دستگاه های عادی ممکن و میسر نیست . لذا بعضی از مراکز دستگاه چاپ لارج فورمتی استفاده میکنند که از عرض به 5 متر و طول 50 متر گستردگی دارد . در اصطلاح و مفهوم عامیانه به این دستگاه ها ، دستگاه عرض 5 گفته می شود.

 زمان لازم برای چاپ فلکس و بنر عرض 5 متر ؟

به جرات به شما این اطمینان را خواهیم داد که سریعترین و با کیفیت ترین خدمات چاپ عرض 5 متر را به شما ارائه می نماییم . تجربه سالیان متمادی در صنعت چاپ ، مجهز بودن به دستگاه های بروز و تکنولوژی روز ، پرسنل فعال و مجرب  همگی موجب گردیده تا در ارائه خدمات چاپ بنر و فلکس همواره رضایت شما را جلب نموده باشیم . تحویل  سفارش  به روش های مختلف  از کانالهای ارتباطی ( ایمیل ، تلگرام ، واتساپ و غیره) و یا بصورت حضوری انجام میشود . و سفارشات متناسب با متراژ کار در بازه زمانی 1 تا 24 ساعت تحویل میگردد. پس از پایان مرحله چاپ . درصورت تمایل شما ارسال محصول به یکی از روش های ارسال به انتخاب شما انجام میگیرد.

کاربرد های چاپ لارج فورمت

تعریف چاپ لارج فورمت ، همان تعریفی بود که در اول پاراگراف به آن اشاره شد .اما در اصطلاح کلی ، لارج فورمت به چاپ فلکس و چاپ بنر گفته میشود و بیشترین کاربرد دستگاه های لارج فورمت در چاپ بنر و فلکس میباشد اما همه کاربرد این دستگاه این نیست . از دستگاه لارج فورمت برای چاپ بنر ، چاپ فلکس ، سولیت ، بنر دورو یا بنر دوطرفه ، بنر شبرنگی ، بنر کشسان ، استیکر ، وینیل ، مش  ، چاپ برزنت و غیره اشاره کرد. آوای گلستان جهت برآورده کردن نیاز مشتریان خود ، این مرکز را به دستگاه چاپ لارج فورمت (دستگاه چاپ فلکس و بنر) عرض 5 متر تجهیز کرده ، که با توجه به هزینه دستگاه و قیمت مدیا یا بنر خام بالاتر ، این دستگاه در اغلب مراکز چاپ وجود ندارد و بیشتر دفاتر و مراکز تبلیغاتی دارای دستگاه تا عرض 3.2 متر میباشند.

نکاتی که در مورد چاپ بنر و فلکس عرض 5 متر باید در نظر داشت :

یکی از نکات مهم در چاپ تبلیغات با عرض بالا اطمینان حاصل کردن از مرکز چاپ مورد نظر است ، متاسفانه در بیشتر موارد مشاهده شده که مراکزی که فاقد دستگاه های چاپ عرض بالا هستند از ارائه اطلاعات صحیح خود داری می نمایند و حتی در مواردی اطلاعات غلط نیز میدهند . میبینیم که با وجود اطلاع از دستگاه های پیشرفته و عرض بالا به مشتری القاء میکنند که بالاترین عرض چاپ 320 سانتیمتر است و بالاتر از آن وجود ندارد . و یا حتی ادعا می نمایند که دستگاه مورد نظر را دارند اما در نهایت بصورت واسطه عمل کرده و چاپ مربوطه را در سایت های چاپ بنر عر بالا انجام می دهند که این مساله هزینه و اتلاف وقت را برای مصرف کننده در پی دارد . ولی در مواردی پا را فراتر گذاشته و چاپ عرض بالا را بصورت دو تکه چاپ و اصطلاحا ولد مینمایند که مشتری در مقابل عمل انجام شده قرار میگیرد و متاسفانه در ادامه با جدا شدن و خراب شدن محل اتصال و پارگی این مشتری می باشد که متضرر میگردد.

 جوهر دستگاه های لارج فورمتجوهر بنر عرض 5 متر

دستگاه های چاپ لارج فورمت از نوعی مرکب و جوهر خاصی استفاده مینمایند که به این جوهر ها جوهر سالونت میگویند . این نام بخاطر وجود محلولی به نام سالونت در داخل این جوهر ها به آن اطلاق میشود . البته باید اشارهکنیم که حلال این جوهر نیز همان سالونت میباشد و در مواردی که لازم به پاک کردن این جوهر از روی مدیا یا بنر و فلکس باشد ، از حلال سالونت استفاده میشود. در بعضی از دستگاه ها که اصطلاح لارج فورمت به آنها داده میشود ممکن است از جوهر اکوسالونت استفاده شود که یک جوهر بر پایه سالونت میباشد  اما امتیازات و تفاوت هایی نسبت به سالونت داراست.

بنر دورو یا دوطرفه

بنر بصورت کلی دارای یک سطح قابل چاپ میباشد که اصطلاحا روی بنر گفته میشه و طرف مخالف رو بهش پشت بنر میگن اما گاهی اوقات پیش میاد که پشت بنر هم چاپ انجام میشه . طبیعتا کیفیت چاپ روی بنر رو نداره اما گاهی مشتری خودش این درخواست رو داره و اغلب بخاطر اینکه پشت بنر حالت مات داره و رفلکس نور نداره (اغلب بخاطر فیلمبرداری و عکسبرداری ) . تا اینجای مساله ربطی به بنر دوطرفه نداشته اما با اینکه هر دو طرف بنر قابلیت چاپ داره پس کاربرد بنر دوطرفه چیست؟ 

چاپ بنر دوطرفه لمپوست

همونطور که شاید دیده باشید نور تا حدود کمی از بنر عبور میکنه و همین موضوع باعث میشه اگه هر دو طرف بنر چاپ بخوره سایه یا نمای کمی از چاپ پشت بنر به سمت مخالف بیفته و برعکس و اصطلاحا طرح دو طرف ادغام بشن . اما بنر دو طرفه یک لایه نازک سیاه رنگ بین دو سطح پشت و رو داره که اجازه عبور نور از یک طرف به طرف دیگه رو نمیده و در صورت چاپ روی هردوطرف ، چاپ و طرح بسیار زیبا و در عین حال بدون ادغام طرح مخالف رو داریم . بنر های دو طرفه ضمن داشتن این قابلیت ، از ضخامت بیشتری نیز برخوردارند که اغلب 20 انس هستند . البته بنر های دو رو محدود به عرض 320 سانتیمتر هستند و برای استفاده بنر های عرض 5 متر و یا چاپ بنر عرض 420 سانتیمتر تنها از بنر های یک رو میتوان استفاده کرد.

جاپ بنر و پوستر  انتخابات

نصب و اجرای بیلبورد اپتیک
تابلو بنر عرض 5 متر بیلبوردی

نمونه چاپ بنر عرض 5 متر به طول 12 متر با اجرا و نصب برای شرکت تولید محصولات غذایی آبشن ، بنر این سازه 10 انس و در ارتفاع 10 متر به صورت اپتیک اجرا شده . بیلبوردهایی که نور خود را بصورت پروژکتور و خارج از تابلو دریافت میکنند تابلو های اپتیک گفته میشن.