تقویم رایگان سال 1401

تقویم رایگان سال 1401

15,000 تومان
کد: _______________________________1401_

طرح رایـگان  تقویم سال تقویم لایه باز سال 1401 با تصویر کودک 1401

با سلام به شما مراجعین محترم ، آوای گلستان در جهت احترام و تبریک سال نو طرح تقویم رایگان سال نو را برای سال 1401 برای شما عزیزان به صورت هدیه در نظر گرفته است. برای شما عزیزان طرح های مختلفی را با تم های کودکانه و فانتزی در نظر گرفته ایم که شما با کلیک کردن روی کلمه طرح های لایه باز تقویم 1401 میتوانید همه طرح ها را مشاهده کنید.

پس از انتخاب طرح مورد پسند خود موارد زیر را  بصورت یکجا در قسمت نظرات همین صفحه  بنویسید و  تصویر عزیزان خود را به شماره  09127069936  واتساپ کنید . دقت کنید که اطلاعات متنی حتما در قسمت نظرات این صفحه باید درج شود که عبارت است از :

  • نام شخص (برای مثال اسم فرزند دلبندتان که میخواهید عکس آن را در تقویم دیواری درج کنید)
  • تاریخ تولد ( در طرح تقویم روز تولد با رنگ جداگانه بولد خواهد شد)
  • جمله ای که دوست دارید درج شود ( برای مثال دختر عزیزم برات سال خوبی رو آرزو میکنم)
  • نکته : شما میتوانید بجای عکس تک نفره یک تصویر خانوادگی دسته جمعی را ارسال کنید
  • نکته 2 : تصویر شما باید کیفیت لازم را داشته باشد در غیر اینصورت امکان دارد که تصویر مورد نظر امکان درج در طرح نداشته باشد

طرح تقویم انتخابی شما حداکثر تا  72 ساعت برای شما ارسال خواهد شد که با کیفیت بالا و رزولیشن 300 در اندازه برگ A3 قابل چاپ میباشد . این طرح در ردیف طرح های نفیس قراردارد و انجام آن شامل هزینه حداقل 30 هزار تومانی میباشد . اما آوای گلستان این طرح را بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد که امیدواریم مورد پسند قرار گیرد.

درصورت داشتن سوالات یا نظرات با اکانت اینستاگرام  @avagolestann در خدمت شما عزیزان هستیم . برای دیدن طرح های مختلف سایت از جمله طرح بنر تولد ، جشن دندونی ، سالگرد ازدواج و .... میتونید به منو طرح های لایه باز توی صفحه اصلی سایت مراجعه کنید  که هم تهیه طرح ها وهم خدمات چاپ براتون انجام میشه .

مهم :

طرح های تقویم 1401مطابق با تقویم رسمی کشور طراحی و مجددا بررسی و بازنگری  شده اند ولی اطمینان از صحت اطلاعات و عدم وجود ایراد در طرح ها بر عهده مشتریان عزیز بوده و آوای گلستان مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

آوای گلستان ، اولین و تنها مرکز چاپ فلکس و بنر عرض 5 متر و دارنده مجهز ترین سایت ارائه خدمات چاپ فلت بد و یو وی