مجموعه طرح های بنر تولد لاکچری
مجموعه طرح های جشن دندونی نوزاد کودک
مجموعه طرح های جشن تعیین جنسیت نوزاد
طرح های بنر تولد کودک
Image
 درباره بنر تولد کودک بیشتر بدانیم

روز تولد یکی از زیبا ترین روزهای خدا برای هر خانواده ای به شمار می رود . این روز روزی است که زوجها صاحب فرزند اول یا به تناسب آن فرزندان بعدی باشد که هر کدام از این روز ها و تولد هر فرزند به نوبه خود زیبایی و قشنگی و هیجان مختص به خود را دارد .

یکی از نعمتهای خداوندی به هر زوجی اهدای یک فرزند زیبا و دوست داشتنی به خانواده هاست که حضور یک فرزند کل زندگی را دچار تحول جدیدی می کنه .که این روز برای بقا و ادامه نسل بشر خیلی مهم است در این روزبجر پدر و مادر یک فرزند خواهر برادرهای و همچنین مادربرزگ و پدر بزرگ هاو خیلی از اشخاص دیگر را تحت الشعاع قرار می دهند به همین خاطر به آن روز تولد می گوید .

بخاطر پر اهمیت بودن این روز سالگرد این روز را در سالهای بعد جشن می گرفته و آن روز پاس می دارند در هر انسان از کودکی تا پیری این روز برای شخص اهمیت خاصی دارد به این خاطر که در هر سال مرحله جدیدی از زندگی شخص شروع می شود.

این روز برای مادر وپدر و همچنین برای خیلی از اطرافیان مانند خاله و دایی و عمو عمه و مادر بزرگ و پدر بزرگ از اهمیت فوق العاده ای برخورددار است و همه دوست دارند این روز را به بهترین نحو پشت سر بگذارند به همین خاطر این روز را یعنی روز تولد را به اندازه وسع خود جشن می گیرند وهمه در این جشن سهیم هستند .

این روزها با پیشرفت تکنولوژی و همگانی شدن این امر هر کس دوست دارد که این جشن با شکوه را با دیزاین زیبا و تک بهتر و با شکوه تر سپری نماید. این روزه با وجود تم ها و شخصیت های مختلف کارتونی مورد علاقه کودکان خانواده سعی دارند تم مخصوص و مورد علاقه کودک خود را انتخاب نموده و با توجه به تم انتخابی رنگ دیزاین خود را انتخاب نماید این مجموعه با طراحی طرح های خاص و با توجه به تم های موجود در بازار شروع به طراحی تم های پشت دیوار و جلوی میز تولد را طراحی نموده و با نازلتیرین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار داده است .

Image
 درباره تعیین جنسیت بیشتر بدانیم

روز تعیین جنسیت در دوران قدیم اهمیت خاصی نداشت زیرا در آن روزها تکنولوژی پیشرفتی نکرده بود و خانواده ها یاباید از خانم هایی با سن و سال بالاتر و تجارب بالاتر با شک متوجه حضور یک نی نی دختر یا پسر در سرنوشت خود می شدند و یکسری هدیه به نام سیسمونی از طرف خانواده به زوجین تقدیم می شد.

این سیسمونی شامل تعدادی لباس و رختخواب و اندک اسباب بازی بود که برای دختر و پسر به صورت مشترک خریداری می شد اما امروزه با حضور دستگاههای پیشرفته سونوگرافی همه علاقه دارند که خیلی زود جنسیت فرزندشان مشخص شود یکی بدانند این فرشته ای که در راه دارند دختر است یا پسر در سالهای اخیر بخاطر هیجان وذوق زیاد خانواده ها این روز را نیر به عنوان روز دختر یاپسر روز آبی و صورتی و یا تعیین جنسیت جشن می گیرند و بخاطر سورپرایز کردن پدر و مادر نی نی کوچولو از روشهای مختلف مثل بادکنک و کیلک و .. استفاده میکنند این مجموعه برای هرچه زیباتر شدن این روز از طرح بنر های خاص و زیبا طراحی نموده است و در اختیار شما عزیزان قرار داده است که شما عزیزان برای پشت دیوار یا جلوی میز از آن استفاده نمایید و عکسها و دیزاین جشن زیبای خود را زیباتر جلوه دهید شما می توانید یکی از طرحهای لایه باز این مجموعه را انتخاب و به راحتی نام مادر و پدر فرزند را در آن جاگذاری نمایید و یا نکه طرح را انتخاب و توسط این مجموعه چاپ و با خیلی سریع و با کیفیت طرح خود را درب منزل تحویل بگیرید.

Image
Image
 درباره جشن دندونی بیشتر بدانیم

طرح بنر جشن دندونی کودک پس از تولد یک نی نی زیبای دختر یا پسر با هر روز بزرگ تر شدن این نوزاد خانواده نیز تحلولات را دیده و از تک تک این تحولات در رشد کودک لذت می برد در اوایل با نگاه کودک صداهای خاص و نامفهموم خنده های بامفهوم و با بزرگتر شدن خنده های صدادار و دیگر تحولات مراحل لذت بخش تولد کودک سپری می شود.

یکی از زیباترین مراحل رشد یک کودک هنگام نیش زدن یا پیداشدن اولین دندون فرشته کوچولوست که باعث شادی فوق العادی ای درخانواده ها می شوداین روز از زمان های قدیم روز خاصی بوده قدیمی ها برای آن با هر سنت و هر طایفه ای جشن خاصی را میگرفتند مانند پختن آش دندونی که هر کس به اندازه وسع خود در کاسه ای که در آن آش را تحویل می گرفت نبات و گل و هدیه ای کوچک را در کاسه ارسالی به عنوان هدیه و شاد باش به خانواده ای که نی نی کوچلو داشتند باز میگرداند . اما این روزها  روز جشن دندون نیز مانند جشن تولد کودک از اهمیت خاصی برخوردار شده است و خیلی پر رنگ تر از قبل جلوه گری می نماید این روز را با تزئین و خرید میوه و کیلک و شام و ... جشن گرفته و اطرافیان نیز برای با هم بودن و تقسیم این شادی درجشن حضور به هم می رسانند .

این مجموعه نیز با طراحی طرح های لایه باز بنر جشن دندونی به صورت خاص ویژه دختر کوچولو یا پسر کوچولو طراحی شده است شما می توانید طرح لایه باز این بنر ها را که بسیار با کیفیت هستند را خریداری نموده و در هر جا که دوست دارید چاپ  نمایید یا آنکه طرح را انتخاب و با ارسال عکس و یا اسم فرزند دلبندتان این بنر ها را توسط مجموعه آوای گلستان چاپ و در اسرع وقت درب منزل خود با کیفیت فوق العاده و قیمت بسیار مناسب تحویل بگیرید و برای زیباتر شدن دیزاین خود که با توجه به تم های موجود در بازار می باشد این روز خاص را که فقط یکبار در زندگی هر کودک می باشد را تحویل بگیرید.

 ملزومات یک جشن عالی و لاکچری

در مراسم جشن تولد علاوه بر تزئیناتی  مانند بادکنک و دکوراسیون های مختلف و موارد چون  کیک و شیرینی ،میوه و غذاهای و دسرهای مختلف  ، عاملی تکیمل کننده و مهم در این مراسم نقشی بسزایی را  ایفا میکند که با عنوان بنر تولد شناخته  میشود که متناسب با تم تولد اعم از طرح های بنر تولد بزرگسال(لاکچری،طلایی و...)  ،طرح های تولد کودک(کارتونی،فانتزی،دخترانه،پسرانه) ، طرح های جشن دندونی و  طرح های جشن تعیین جنسیت در سایزهای بزرگ معمولا به اندازه دیوار محل نصب چاپ میشود که متناسب با محل نصب داخلی مانند داخل منزل و یا فضای بیرونی مانند حیاط ، باغ و یا تالار سایز آن متغیر میباشد. همچنین بنر هایی برای راهروها و کف زمین و یا حتی برای جلوی میز این بنر های متناسب با نقشی که در تزئین ایفا میکنند هزینه کمتری نسبت به ایجا د دکور های دیگر  داشته و علاوه بر زیبا کردن جلوه محیط جشن، پشت زمینه ای زیبا و خاطره انگیز با  نام و تاریخ تولد ثبت شده بر روی بنر چاپ شده، به فیلمها  و عکس های گرفته شده به جشن شما عزیزان داده و آنها را با شکوه تر و اختصاصی  می کند.

Image
 جشن تولد بزرگسال (لاکچری)

 روز تولد هر شخص باتوجه به سن او همچنان تا آخر عمر از اهمیت خاصی برای آن شخص و اطرافیان او برخوردار است هرچه انسان بزرگتر می شود و خانواده او گسترده تر می شود به همان اندازه روزتولد آن شخص برای خودش و توجه اطرافیان به او اهمیت بیشتری پیدا می کند به همین خاطر اطرافیان دوست دارند که هرچه می توانند برای خوشحال کردن عزیزانشان تلاش کنند و حد اقل در روز تولد او با یک جشن زیبا این دوست داشتن را اثبات نمایند این مجموعه با ارائه طرحهای خاص و متناسب با سن هر شخص تلاش نموده این روز زیبا تر را زیباتر با شما عزیزان با طرحهای خود سهیم شود .شما عزیزان می توانید با انتخاب طرح فایل لایه باز آن را با قیمت بسیار مناسب خریداری نموده یا آنکه توسط این مجموعه با هزینه طراحی رایگان با قیمت مناسب چاپ نماید .

 

 درباره تعیین جنسیت بیشتر بدانیم

 شما عزیزان می توانید بدون نیاز به مراجعه از خانه طرح خود را از طریق یکی از روشهای زیربنر جشن خود را در کمترین زمان درب منزل خود با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت تحویل بگرید.

طرح بنرهای جشن تولد کودک ،دندونی، بنر تعیین جنسیت ،جشن تولد بزرگسال  ارائه شده در این سایت قابلیت تغییر متن  و عکس را دارا می باشد وشما بخاطر لایه باز بودن این طرح ها قابلیت این را دارید که قسمتی از طرح را اضافه یا کم و یا بزرگ و کوچک نمایید و به هر اندازه که دوست دارید طرح را چاپ نمایید و برای مراسم خود استفاده نمایید و به صورت کلی در سایزهای 2 در 2 متر و 2/5 در 2/5 متر بیشترین سفارش را دارد . توجه: کوچکتری سایزهای قابل اجرا با طرحهای موجود درسایت 1.5 *2.5  می باشد . سفارش خود را با کارشناسان ما هماهنگ نموده و جهت ارسال کد طرح سفارش ، و متن های مورد نظر خود از طریق شماره 09127069936با تلگرام یا واتس آپ ارسال نموده و با تماس تلفنی با شماره 09127069936یا شماره ثابت 56384322-021  با ما چگونگی تکمیل فرایند سفارش را هماهنگ کنید.

.در صورت  چاپ بنر جشن توسط این مجموعه هزینه طراحی و خرید طرح لایه باز به صورت رایگان به شما عزیزان هدیه داده می شود

برای دیدن قیمت تمام شده بنر تولد وارسال پس از چاپ روی لینک قیمت بنر تولد کلیک کنید

در مراسم جشن تولد علاوه بر تزئیناتی  مانند بادکنک و دکوراسیون های مختلف و موارد چون  کیک و شیرینی ،میوه و غذاهای و دسرهای مختلف  ، عاملی تکیمل کننده و مهم در این مراسم نقشی بسزایی را  ایفا میکند که با عنوان بنر تولد شناخته  میشود که متناسب با تم تولد اعم از طرح های بنر تولد بزرگسال(لاکچری،طلایی و...)  ،طرح های تولد کودک(کارتونی،فانتزی،دخترانه،پسرانه) ، طرح های جشن دندونی و  طرح های جشن تعیین جنسیت در سایزهای بزرگ معمولا به اندازه دیوار محل نصب چاپ میشود که متناسب با محل نصب داخلی مانند داخل منزل و یا فضای بیرونی مانند حیاط ، باغ و یا تالار سایز آن متغیر میباشد. این بنر های متناسب با نقشی که در تزئین ایفا میکنند هزینه کمتری نسبت به ایجاد دکور های دیگر  داشته و علاوه بر زیبا کردن جلوه محیط جشن، پشت زمینه ای زیبا و خاطره انگیز با  نام و تاریخ تولد ثبت شده بر روی بنر چاپ شده، به فیلمها  و عکس های گرفته شده به جشن شما عزیزان داده و آنها را با شکوه تر و اختصاصی  می کند.